PRALINKY

PRALINKY

1999 Kč

  2,5 hodiny

nejbližší termín: 17.4. 18:30

volná kapacita: 11 osob/y

Kurz výroby čokoládových pralinek je zaměřený velmi prakticky na dva základní postupy: konkrétně na výrobu belgických pralinek a pralinek z ganáže. Belgické pralinky si vyrobíte pomocí pralinkové formy a sami si vytvoříte i jejich náplň. Jednodušší pralinky vymodelujete z ganáže, kterou vás také naučíme připravit. Ukážeme vám, jak docílit luxusních pralinek, krásně hladkých a lesklých, bez kazů a bublinek.           

Průběh kurzu

Nejprve si připravíme ganáže pro výrobu jednoduchých pralinek a necháme je vychladit. Pak si vyrobíme náplň do belgických pralinek. Dozvíte se, jaké další náplně pralinek si můžete vyrobit doma a jak správně připravit čokoládu pro výrobu pralinek. Povíme si něco o postupu výroby těchto pralinek, jaké můžeme udělat chyby a jak se jim vyhnout, abychom dosáhli dokonalý výsledek – krásné lesklé čokoládové pralinky jak od profesionálů. V pralinkové formě pak uděláme čokoládové skořápky pralinek, které naplníme vyrobenou náplní a pralinky uzavřeme. Poté se vrátíme k vychlazené ganáži a vymodelujeme si jednoduché bonbóny, které namočíme do čokolády a nazdobíme. 

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen těm, kdo se chtějí naučit vyrobit domácí čokoládové pralinky a bonbóny. Některé kurzy budou laděny i tematicky – před Velikonoci si vyrobíme velikonoční pralinky, před Vánoci zase pralinky s vánoční tématikou. 

Řekli o nás

Personál byl velice ochotný a celý kurz předčil naše očekávání.

Eva

 

Online rezervace

PRALINKY

Dostupné termíny

datum volná místa  
17. 4. 2018 11

Osobní údaje

 
 

Online nákup

PRALINKY

Dostupné termíny

datum volná místa  
17. 4. 2018 11

Fakturační údaje

Celková cena: 1999 Kč

 
 

Dárkový poukaz

PRALINKY

Fakturační údaje

Celková cena: 1999 Kč

 

Děkujeme

Vaše objednávka byla odeslána.