Přehled kurzů

LETEM ČOKOSVĚTEM

  3 - 3,5 hodiny

2499,- Kč

Na tomto kurzu se zamilujete do čokolády! Za tři a půl hodiny stihnete toho opravdu hodně: prohlídku muzea čokolády, ukázku výroby belgických pralinek, výrobu vlastní čokolády, psaní čokoládou, temperování čokolády a výrobu jednoduchých pralinek. Taky vám ukážeme, jak na efektní čokoládové ozdoby, které využijte například na zdobení dortů, ovocných pohárů nebo jiných luxusních dezertů.

Jsem opravdu opravdu nadšená :-))) Bylo to super a určitě naočkuji známé, aby si šli zavyrábět také. Přístup personálu byl báječný. Je vidět, že je to baví. A mě to bavilo také – moc moc. Denisa

MISTR ČOKOLATIÉR

  2 - 2,5 hodiny

1499,- Kč

Čokoláda má netušené možnosti využití, ale nejdřív jí musíte zkrotit, aby pracovala podle vašich představ. „Zkrocením“ rozumíme zpracování netemperovaných čokoládových dropsů roztavením a temperováním přivedení do takového stavu, kdy bude čokoláda připravena k další práci. Naučíte se pracovat s čokoládovou formou, vylévat ji čokoládou a vyrobit si efektní čokoládové figurky a tabulky. A naši profesionálové vás naučí pár svých tajných triků.    

Bylo to skvělé, jsem nadšená! Jana

PRALINKY

  2,5 hodiny

1999,- Kč

Kurz výroby čokoládových pralinek je zaměřený velmi prakticky na dva základní postupy: konkrétně na výrobu belgických pralinek a pralinek z ganáže. Belgické pralinky si vyrobíte pomocí pralinkové formy. Jednodušší pralinky vymodelujete z ganáže, kterou vás také naučíme připravit. Ukážeme vám, jak docílit luxusních pralinek, krásně hladkých a lesklých, bez kazů a bublinek.           

Už žádné jiné cukroví, odteď dělám jenom čokoládové bonbony!“ Marie

Děkujeme

Vaše objednávka byla odeslána.