LETEM ČOKOSVĚTEM

LETEM ČOKOSVĚTEM

2499 Kč

  3 - 3,5 hodiny

nejbližší termín: 26.2. 18:30

volná kapacita: 4 osob/y

Na tomto kurzu se zamilujete do čokolády! Za tři a půl hodiny stihnete toho opravdu hodně: prohlídku muzea čokolády, ukázku výroby belgických pralinek, výrobu vlastní čokolády, psaní čokoládou, temperování čokolády a výrobu jednoduchých pralinek. Taky vám ukážeme, jak na efektní čokoládové ozdoby, které využijte například na zdobení dortů, ovocných pohárů nebo jiných luxusních dezertů.

Průběh kurzu

Nejprve vás seznámíme s historií a současností čokolády a dozvíte se mnohé o kakaovníku a jeho pěstování. Poté uvidíte ukázku výroby pravých belgických pralinek, kterou předvede profesionální čokolatiér. A pak už to bude na vás. Vyrobíte si čokoládovou ganáž, ze které si vyrobíte vlastní pralinky. Obalíte je v čokoládě a nazdobíte. Naučíme vás temperovat čokoládu a vysvětlíme vám, proč je to důležité. Vyzkoušíte si malování a psaní čokoládou, které je jednodušší, než myslíte. Ukážeme vám, jak jednoduše pomocí cukrářského sáčku vyrobit čokoládové ozdoby jako od profesionála. Vyrobíte si několik čokoládových tabulek, které si nazdobíte a dochutíte podle své fantazie.

 

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro každého, komu chutná čokoláda. Přijďte třeba s kamarádkou strávit příjemný večer v inspirujícím prostředí a ve společnosti stejně naladěných lidí. Nebo kupte mamince čokoládový kurz pro radost. Nemusíte mít žádné cukrářské znalosti ani zkušenosti, můžete být úplný začátečník. Všechno vám trpělivě vysvětlíme a ukážeme. Jediné riziko kurzu spočívá v tom, že propadnete čokoládě a budete chtít víc…

 

Chcete si s přáteli užít tento kurz, ale nevyhovuje vám žádný z uvedených termínů?

Pokud vás bude nejméně 5, můžeme připravit tento kurz pouze pro vás, kdy se vám to bude hodit, třeba i o víkendu. Napište nám, nebo zavolejte, domluvíme se na termínu.

Dostupné termíny

26.2

Volná kapacita: 4

lektor: Hanka

26. 2. 2019
18:30

2499,- Kč
19.3

Volná kapacita: 11

lektor: Hanka

19. 3. 2019
18:30

2499,- Kč

Řekli o nás - kurzy

Nelituji ani vteřiny, kterou jsem věnovala tomuto kurzu. Byl to příjemný oddych při rodičovské. Jen škoda, že to uteklo tak rychle :)

Ivana

Kurz byl perfektní, odcházela jsem nadšená. Jen tak dál!!! Děkuji.

Michaela

Jen tak dál! :-)

Tomáš

 

Online rezervace

LETEM ČOKOSVĚTEM

Dostupné termíny

datum volná místa  
26. 2. 2019 4
19. 3. 2019 11

Osobní údaje

 
 

Online nákup

LETEM ČOKOSVĚTEM

Dostupné termíny

datum volná místa  
26. 2. 2019 4
19. 3. 2019 11

Fakturační údaje

Máte slevový kód? Sleva bude odečtena při přesměrování do plateb. brány.

Celková cena: 2499 Kč

 
 

Dárkový poukaz

LETEM ČOKOSVĚTEM

Fakturační údaje

Vzhled dárkového poukazu (náhled dárkových poukazů) *


 

Máte slevový kód? Sleva bude odečtena při přesměrování do plateb. brány.

Celková cena: 2499 Kč

 

Děkujeme

Vaše objednávka byla odeslána.